Мой аккаунт  Закладки  Оформить заказ
 Мои настройки
  • Переулок Соляниковский 10/12, Харьков, Харьковская область, 61003, Украина
  • led-story@ukr.net
  • vad55555
ПН-ПТ: 09:30-18:30
СБ:9:30-14:30
ВС: ВЫХ.

Ваша корзина пуста!

Різновиди світильників для підсвічування сходинок

Різновиди світильників для підсвічування сходинок

Підсвічування сходинок - сучасне рішення для забезпечення безпеки пересування в темний час доби по сходах. Найчастіше такий спосіб освітлення використовується в громадських місцях, де недостатньо світла, а вечорами і вночі вирує життя. Наприклад, різного роду світильники для підсвічування сходинок застосовують в кінотеатрах, де під час сеансу відключене основне світло, в нічних клубах, в ресторанах і кафе. Звичайно, облаштувати таку систему освітлення можна і у власному будинку.

Різноманітність світильників для підсвічування сходинок дозволяє організувати як пряме світло на рівні росту людини або на рівні колін, так і самих сходинок.

І в тому і в іншому випадку найбільш затребувані світлодіодні джерела світла, які допомагають істотно економити електроенергію. Світлодіоди відрізняються довговічністю і пожежною безпекою, що дозволяє вбудовувати їх в обробку стін і в самі щаблі з будь-яких матеріалів.

Форма і розміри вбудованих ламп різноманітні, при цьому всі вони укомплектовані спеціальним «корпусом» для захисту матеріалу від нагрівання і самого світильника від механічного та іншого ушкодження.

Світильники для підсвічування сходинок у вигляді контуру або по краю таких комплектуються спеціальним профілем.

Як правило, це алюмінієвий профіль, який стійкий до різного роду впливів, тому може використовуватися навіть на вулиці.

Крім того, такий профіль захищає людину від ковзання по східцях. Накладається дана деталь на самий край сходинки, що запобігає також випадкове падіння. Для монтажу підсвічування в профілі є паз, який потім закривається прозорою або матовою накладкою з полікарбонату.

Світлодіодні світильники для підсвічування сходинок виконуються або з оптоволокном, або зі світлодіодною стрічкою. У першому випадку це окремі світлодіоди, оснащені блоком живлення, які змушують «світитися» оптоволокно. У другому - стандартна світлодіодна стрічка, що випромінює світло потрібного кольору.

Слід зазначити, що світлодіодні світильники для підсвічування сходинок відрізняються довговічністю: в залежності від умов експлуатації, а також терміном служби 50-100 тисяч годин. При використанні світлодіодної стрічки споживана потужність порядку 4-7 Ватт для підсвічування 1-ого метра сходинки.

15.12.2018