Мой аккаунт  Закладки  Оформить заказ
 Мои настройки
  • Переулок Соляниковский 10/12, Харьков, Харьковская область, 61003, Украина
  • led-story@ukr.net
  • vad55555
ПН-ПТ: 09:30-18:30
СБ:9:30-14:30
ВС: ВЫХ.

Ваша корзина пуста!

Фасадні світлодіодні прожектори

Фасадні світлодіодні прожектори

Ринок світлотехніки дізнався про прожектори, які працюють на світлодіодах, не так давно, але швидко сприйняв інновацію. Гарне поєднання унікальних якостей дозволили їм в своєму сегменті завоювати велику популярність, а спеціальність «світлотехнік» поступається місцем «художнику по світлу». Бо ніколи раніше не були доступні технології, що дозволяють в буквальному сенсі творити чудеса променями світла на фасадах будівель.
Під прожекторами (слово походить від латинського projictus- «кинутий вперед») зазвичай мають на увазі потужний світильник спрямованого світла, в якому розсіювання і відображення досягається за рахунок спеціальних лінз і рефлекторів.
Сьогодні зовнішнє освітлення призначене для різних застосувань. Ландшафтне освітлення дозволяє будівлі виглядати привабливо в темний час доби, висвітлюючи важливі особливості міського пейзажу і елементи будови. Датчики руху і великі прожектори підвищують загальну безпеку. Стінові пакетні світильники і вуличні ліхтарі підвищують безпеку перехожих на автостоянках і тротуарах, вивіски зазивають всередину, і всі ці вогні передають атмосферу розташованого в будівлі закладу. Для всіх цих цілей існує безліч світлодіодних рішень.
Є кілька класифікацій, якими представлені фасадні світлодіодні прожектори для підсвічування будівель:
Ступінь захисту. У приміщеннях можна використовувати світильник з класом захисту IP44. Якщо потрібна установка приладу на вулиці, то краще зупинити вибір на IP65, але ставити його під навісом, захищаючи від прямого дощу. Є моделі освітлювальних прожекторів з IP67, які не бояться ніяких впливів і цілком можуть бути встановлені під відкритим небом. Також є модель для басейнів, її маркування - IP68. Для підприємств з небезпечним виробництвом потрібні світильники в пожежонебезпечних корпусах.
Прожектори розрізняють по напрузі в мережі, необхідній для роботи . Під стандартні міські 220 вольт фасадні світлодіодні прожектори добре адаптовані, також є на 12 і 24 вольт.
За спектром випромінювання - бувають різні відтінки, але найпоширеніші - білий теплий і холодний, жовтий, зелений, синій і червоний, а також мультикольоровий. Кольорові фасадні прожектори частіше використовуються для підкреслення колоритності стіни, «розмальовки» колон, скульптур, в свята і для світлових шоу.
Світлодіодні прожектори, відрізняються один від одного за формою. Квадратні застосовуються для підсвічування рекламних щитів. Лінійні - для підсвічування фасадів. Предметне та акцентне освітлення можна зробити за допомогою круглих або квадратних.
Довговічність, низьке енергоспоживання зробили економічно вигідними даний товар. За допомогою оптичних систем світло розподіляється рівномірно і під певним кутом. Невелика споживана потужність дозволяє використовувати їх замість галогенних, а в багато разів більш компактний розмір у порівнянні з люмінесцентними дає можливість отримувати максимум із запропонованого обсягу світильника.
Що стосується якості та терміну служби, то воно залежить не тільки від світлодіодів, але і від блоків живлення (драйверів), які встановлені в фасадні світлодіодні прожектори для архітектурного підсвічування.

14.12.2018