Мой аккаунт  Закладки  Оформить заказ
 Мои настройки
  • Переулок Соляниковский 10/12, Харьков, Харьковская область, 61003, Украина
  • led-story@ukr.net
  • vad55555
ПН-ПТ: 09:30-18:30
СБ:9:30-14:30
ВС: ВЫХ.

Ваша корзина пуста!

Цікаві прийоми підсвічування міжкімнатних та вхідних дверей

Цікаві прийоми підсвічування міжкімнатних та вхідних дверей

Підсвічування міжкімнатних дверей може бути двох типів: внутрішньої і зовнішньої. В якості найбільш практичних джерел світла зазвичай застосовуються різноманітні споти і точкові світильники, системи світлодіодного підсвічування. Вони можуть розташовуватися або всередині, або зовні двері. Оскільки всі способи такого прийому гарні, потрібно вибирати той, який більше подобається!
Для того щоб підсвічування в двері була незалежним, можна провести окрему лінію електропроводів. Тоді можна буде більш зручно включати і вимикати систему підсвічування міжкімнатних дверей.
Найчастіше люди скаржаться, що постійно спотикаються об пороги або не бачать самих дверей в темряві. Способ вирішити цю проблему дуже простий - встановити систему світлодіодних світильників в самі двері або розташувати кілька однакових джерел поруч з нею. Підсвічування дверей буде не тільки дуже функціональним і практичним, а й перетворить інтер'єр кімнати. За допомогою хай-тек систем світлодіодного підсвічування, можна буде створити інтер'єр космічного корабля. Хіба це не привабливо?

10.12.2018