Мой аккаунт  Закладки  Оформить заказ
 Мои настройки
  • Переулок Соляниковский 10/12, Харьков, Харьковская область, 61003, Украина
  • led-story@ukr.net
  • vad55555
ПН-ПТ: 09:30-18:30
СБ:9:30-14:30
ВС: ВЫХ.

Ваша корзина пуста!

Охоронне освітлення для безпеки

Охоронне освітлення для безпеки

Люди прагнуть не тільки до зручності, але і до краси. Саме тому ми так горимо бажанням облаштувати свій будинок і прилеглу до нього територію так, щоб це радувало око. Але так як про красу ми не забуваємо, не варто забувати і про безпеку своєї ділянки.
І дійсно, за даними статистики, якщо красиво обробити будинок штучними або натуральними каменями, посадити навколо квітники, розбити альпінарії, оформити вечірню підсвітку, можна чекати приходу непроханих гостей. Саме тому приходять думки про те, як правильно зробити охоронне освітлення і убезпечити свій будинок в нічний і вечірній час і під час відсутності господарів. Багато хто використовує відеореєстратори, які встановлюються по периметру. Вони можуть спрацьовувати завдяки датчику руху, чуйно реагуючи за визначеним розкладом або по тривозі. А запис буде відтворюватися тоді, коли це є необхідним. Відеореєстратору можна допомогти «бачити» все, але для цього потрібно правильно оформити охоронне освітлення навколо будинку. При цьому ще поєднавши ландшафтний дизайн і найнеобхідніші функції.
Що ж найчастіше виділяється за допомогою освітлення? В першу чергу необхідно подбати про найвикористовувані зони: ганок, під'їзд до гаражу, місце відпочинку і басейн, а також всі віддалені і темні куточки території. Це теж необхідно для того, щоб там було безпечно гуляти. На таких ділянках як раз і рекомендується встановлювати відеореєстратори. Вони стежитимуть за ситуацією і в разі «несанкціонованого» руху миттєво відреагують. Звичайно, коли немає необхідності, їх можна відключати.
Крім декоративного підсвічування дизайнери радять встановити і дуже яскраве, сліпуче. Таке охоронне освітлення вирішить безліч завдань. Зазвичай такі прожектори і світильники встановлюються уздовж забору, в найтемніших куточках, а також інших місцях, віддалених від центру. Це теж необхідно для того, щоб всі спроби зловмисників проникнути зводилися до нуля, записувалися на камеру, а світло сліпило їх.
А для того, щоб висвітлювати воду в басейні, сходинки і доріжки використовують різні види світильників.
Там, де необхідно правильно оформити освітлення на території, потрібно трохи розібратися в класифікації освітлювальних приладів:
- навіть при використанні звичайних паркових світильників ні у одного злочинця не вийде сховатися, особливо в зоні дії відеореєстраторів;
- відмінним освітленням для доріжок будуть матові сферичні моделі, які чудово висвітлюють. Їх зовнішній вигляд здалеку нагадує світлові кулі;
- також існують моделі спрямованої дії. Вони прекрасно допомагають акцентувати увагу і виділити скульптури або інші подібні об'єкти;
- для підсвічування стоянок відмінно підійдуть світильники индиректами (непрямої дії);
- також уздовж вузьких доріжок встановлюють болларди, вони не тільки працюють в декоративних цілях, але і вказують напрямок шляху.
Навчившись поєднувати охоронні пристосування і освітлення, можна створити захищеність і зробити територію затишною.

08.10.2018