Мой аккаунт  Закладки  Оформить заказ
 Мои настройки
  • Переулок Соляниковский 10/12, Харьков, Харьковская область, 61003, Украина
  • led-story@ukr.net
  • vad55555
ПН-ПТ: 09:30-18:30
СБ:9:30-14:30
ВС: ВЫХ.

Ваша корзина пуста!

Підводні світлодіодні світильники і декоративне освітлення

Підводні світлодіодні світильники і декоративне освітлення

Декоративне освітлення представлене в різних видах. Один з них - підсвічування води. Часто воно грає першорядну роль в процесі устрою ландшафтного дизайну. Використовуючи сучасне обладнання, є можливість навіть регулювати яскравість і напрямки освітлення. Кожне підводне підсвічування може ділитися на категорії, що залежать від місць установки і призначення самого освітлювального приладу, наприклад, підсвічування для відкритих або закритих басейнів, водойм і ставків, акваріумів та декоративних фонтанів.

За допомогою світла виділяється чітка архітектурна особливість конструкції, його текстура, форма, стіни і дно. Використовуються світлодіодні лампи, що дають різнопланове освітлення, а також динамічні ефекти. Сучасні технології вже показали, що світлодіоди здатні не тільки випромінювати світло, але і робити його з різними відтінками.

Терміни експлуатації будуть досить великі, споживання електрики низьке, а світловіддача висока. Є розсіючі спрямовані прожектори, за допомогою яких можна досягти приголомшливого ефекту, гру «живого» світла. При управлінні інтенсивністю, плавними переходами можна створити будь-які незвичайні дизайнерські задумки.

Світло створює гарний ефект заломлення і вода це підкреслює. Незвично з його допомогою можна виділити будь-який водний куточок. Вертикальне або горизонтальне підсвічування встановлюється дуже просто. Крім цього є і різна потужність, різноманітні світлові пучки. Все обладнання буде працювати від електромереж, але при експлуатації воно безпечне. Біля будинку часто роблять фонтани, куди теж може бути вмонтоване підводне підсвічування. Можна бачити, як народжується шедевр, адже переливи води, різноманітні кольори привертають до себе увагу.

У багатьох будинках є і акваріуми. Їх підсвічування - це не просто краса, а необхідність. З нею створюється естетичний зовнішній вигляд, а водне середовище отримує достатню кількість світла. Проходячи крізь товщу води, промені світла розсіюються. А для процесу фотосинтезу рослин це життєво необхідно.

Для акваріума може бути обрана поверхневе і підводне підсвічування. Використовуються лампи різних кольорів, які роблять колірні ефекти стильними й оригінальними.

Будь-яка вода, будь то басейн, водойма, фонтан або маленький акваріум потребує чарівних ефектів. А їх можна створити тільки за допомогою світла.

Багато плавальних басейнів виглядають видовищно і незвично завдяки встановленим підводним світильникам. Кожен з таких приладів має герметичний корпус і оснащується міцним склом, тому використовувати їх навіть у воді цілком безпечно. Це на сьогоднішній день - одна з найкращих розробок світових дизайнерів. Такі підводні світлодіодні світильники поєднують в собі респектабельний зовнішній вигляд, прогресивні технологічні рішення.

Так як до обладнання, що представляється на ринку світлотехніки, пред'являються великі вимоги, кожна з моделей повинна мати високі характеристики безпеки. Основне джерело світла в цьому випадку - малогабаритні світлодіодні лампи. З ними можна створити підводну стихію з ефектами художнього освітлення. Всі світлодіодні лампи мають великі переваги, якщо їх порівнювати з лампами розжарювання загального застосування. Відзначається малий коефіцієнт напруги, хороший рівень безпеки і високі енергозберігаючі можливості.

Корпус у кожної моделі буде різний. Є стаціонарні зразки з рухомим корпусом, є і поворотні. За допомогою стаціонарних світильників висвітлюється дно і стіни, а поворотні будуть фіксуватися за допомогою кріплень, які обов'язково покриті антикорозійними матеріалами. Якщо потрібно зробити певний кут освітлення, це теж можливо. Для цікавих дизайнерських прийомів це часто буває необхідним, тому підводні світлодіодні світильники випускаються різних типів.

Головні особливості установки будуть полягати в тому, що працездатність світильників виявляється однаково хорошою і в воді, і в повітрі. Обидві ці середовища досить агресивні, тому антикорозійні властивості і герметичність корпусу - не зайві.

Такі підводні світлодіодні світильники відрізняються високою технологічністю, тому характеризуються великим терміном експлуатації, чудовим дизайном і бездоганною практичністю. Можна створювати видовищні конструкції і прикрашати будь-який ландшафт. Світлові композиції штучних водойм, басейнів, альпійських гірок та фонтанів гармонійно виглядатимуть біля чудового котеджу.

08.10.2018