Мой аккаунт  Закладки  Оформить заказ
 Мои настройки
  • Переулок Соляниковский 10/12, Харьков, Харьковская область, 61003, Украина
  • led-story@ukr.net
  • vad55555
ПН-ПТ: 09:30-18:30
СБ:9:30-14:30
ВС: ВЫХ.

Ваша корзина пуста!

Підсвічування для меблів - актуальні варіанти

Підсвічування для меблів - актуальні варіанти

У магазинах меблі нерідко підсвічують, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд і споживчі якості. Правильне освітлення виглядає функціонально і цікаво. Раніше підсвічування для меблів здійснювалася за допомогою спеціальних вбудованих світильників з галогенними лампами - це і зараз використовується для шаф-купе і невеликих шафок для ванних кімнат. Однак таке освітлення - минуле століття. Зараз актуальні світлодіодні лінійки, стрічки та лампи.
Існує чимало варіантів підсвічування меблів. Один з них - це просте освітлення по контуру, для якого буде потрібна діодна стрічка або лінійки. Такий варіант актуальний для великих кімнат, причому потрібно все робити в міру - меблі хороші і самі по собі. Освітлення повинне бути м'яким білим, також добре виглядає багатобарвне підсвічування, проте все залежить від оформлення кімнати - колірна гамма повинна підбиратися індивідуально в кожному окремому випадку. Якщо є дзеркальний фон, можна прикрасити меблі зсередини, розташувавши світлодіодні світильники або лампи по внутрішньому контуру. При цьому потрібно пам'ятати, що підсвічування для меблів повинне відповідати статусу кожного об'єкту, що освітлюється.
Інший варіант освітлення - це підсвічування світильниками. Зазвичай у своєму розпорядженні пару або дві пари ламп по контуру об'єкта або "всипають" його маленькими світлодіодами. Якщо на меблях можна викласти візерунок, то красиво виглядатимуть малюнки, створені за допомогою світлодіодів. Оригінальним є варіант світлового потоку зверху дивана - теж по контуру об'єкта або при декорі світильниками. Можна поєднати освітлення, надавши предметам в кімнаті додатковий обсяг, наприклад, задіявши дзеркала, ніші і підвісні стелі.
Витончене підсвічування для меблів зсередини, але втілити його в життя можна тільки на прозорих об'єктах. В цілому, скляні і дзеркальні шафи і столики можна підсвітити по контуру, використовуючи знизу - менш яскраві, а зверху - більш яскраві білі або кольорові світлодіоди. Оптимально взяти для цих цілей світлодіодну стрічку RGB. На даний стрічці можливо зафіксувати білий колір, крім інших кольорів, а також є регулювання яскравості. Цікавий варіант - це прикраса діодною стрічкою, яку розташовують знизу об'єкта або зверху.
Освітлення меблів світлодіодами - вельми копіткий, але при цьому захоплюючий процес. Тут потрібно пам'ятати про дизайнерські правила, правильно поєднувати відтінки і кольори, щоб вийшло красиво. Також варто продумати і дистанційне керування - хоч це і збільшить загальну вартість робіт, проте світло стане набагато краще.

07.10.2018