Мой аккаунт  Закладки  Оформить заказ
 Мои настройки
  • Переулок Соляниковский 10/12, Харьков, Харьковская область, 61003, Украина
  • led-story@ukr.net
  • vad55555
ПН-ПТ: 09:30-18:30
СБ:9:30-14:30
ВС: ВЫХ.

Ваша корзина пуста!

Світлодіодні світильники ЖКГ для чергового освітлення

Світлодіодні світильники ЖКГ для чергового освітлення

Де вигідно застосовувати світильники ЖКГ? Це сходові прольоти, коридори, тамбури. У підвалах будинків, де вологість підвищена це теж потрібно. Також часто їх застосовують в ліфтових шахтах і підсобних приміщеннях. Квартири, дачі, підсвічування інтер'єрів також потребує подібних світильників.
Вигода застосування їх полягає у високій світловий ефективності. Світлодіоди допомагають заощадити електрику до 90% і збільшують термін експлуатації освітлювального приладу.
Самообслуговування також не потрібно. У момент появи людей включення відбувається яскравіше, в порівняння можна взяти лампу розжарювання 70Вт. При цьому споживання енергії відзначається 7Вт.
Вночі чергове освітлення теж спрацьовує. Все популярнішим стає висвітлення ЖКГ світлодіодними лампами. У порівнянні з традиційними вони економічні, так як скорочують споживану енергію. Крім цього збільшений термін служби і відсутність нагрівання, тому популярність їх у житлових приміщеннях теж не падає - використовуються для освітлення офісів, рекламних товарів і житла.
Відсутність скляної колби і звичної нитки розжарювання обумовлюють механічну міцність, надійність. При використанні світильники ЖКГ крім своїх традиційних властивостей, володіють і рядом інших. Наприклад, у них немає нитки розжарювання і скляної колби. При цьому теплова природа обумовлює надійність світлодіодів і механічну їх міцність на тлі високого терміну роботи.
При використанні такого світлового приладу скорочується витрата енергії, знижуються витрати, які спрямовуються на обслуговування приладів. Про заміну ламп тепер думати доведеться рідко. 
Головне завдання в тому, що світильники ЖКГ можна називати значною економією, яка позначиться на оплаті в місцях громадського користування. З такими приладами ЖКГ може забезпечити хорошу освітленість завжди.

07.10.2018